5 kez boşanan Cem Özer’den çarpıcı açıklama: ‘En büyük başarım…

Beş kez nikâh masasına oturan oyuncu Cem Özer, eşi Pınar Dura Özer’le konuk olduğu bir programda ilginç açıklamalarda bulundu.

5 kez boşanan Cem Özer’den çarpıcı açıklama: ‘En büyük başarım…
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.02.2024
A+
A-

Televizyoncu ve oyuncu Cem Özer, “Pembe Masa” programında 5. evliliği yaptığı Pınar Dura ile samimi açıklamalarda bulundu. Programda, Sebla Pekcan, Selin Dilmen, Esin Maraşlıoğlu ve Nurgül Yeşilçay ile yaptığı önceki evliliklerinden bahseden Özer, Nurgül Yeşilçay ile 2004’te evlenip 2010’da boşandıklarını hatırlattı.

Cem Özer, Sebla Pekcan’dan Cemre ve Nurgül Yeşilçay’dan Osman Nejat adında bir oğlu olduğunu belirterek, “En büyük başarım boşanmak. Ben 2 çocuğumun annesi ile aynı ev içerisinde eş olamadım ama boşanınca çok iyi arkadaş olduk. Çocuklarım da bu yüzden çok mutlu” şeklinde konuştu.

Önceki evliliklerini “büyük bir hata” olarak tanımlayan Özer, Pınar Dura ile birbirlerine hâlâ aşık olduklarını dile getirdi. “Pınar, Nurgül, ben ve Nejat bir araya gelip güzel vakit geçirebiliyoruz. Pınar’la şu an çok mutluyum” diyerek duygularını ifade etti. Cem Özer, Pınar Dura ile 2017’den beri evlidir.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.