YEREL

GENEL KATEGORİ REKLAMI
Psikiyatri Uzmanı Dr. Zekeriya Bahçe, borderline kişilik bozukluğu olan kişilerin, sık sık boşluk hissi yaşayabileceğini söyledi.
02.03.2024
0
0
Atanur Aydın, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Kayseri İl Emniyet Müdürü olarak atandı. Peki, Atanur Aydın kimdir? Kayseri İl Emniyet Müdürü olarak atanan Atanur Aydın kaç yaşında, nereli?
02.03.2024
0
0
Türkiye tarihine geçen ilk telefon görüşmesinin ne zaman yapıldığı araştırma konusu oldu. Namıdiğer tuğla telefonla yapılan görüşmenin kimler arasında yapıldığı da merak edilen konulardan biri. Peki, Türkiye'deki ilk cep telefonu görüşmesi ne zaman yapıldı? Kimler Arasında Yapıldı?
02.03.2024
0
0
Moda ikonu Iris Apfel hayatını kaybetti. Büyük siyah çerçeveli gözlükleriyle tanınan Apfel, geleneksel tarzdan uzak, kalıpları yıkan bir stil anlayışına sahipti. Peki, Iris Apfel kimdir? Iris Apfel kaç yaşında hayatını kaybetti?
02.03.2024
0
1
REKLAM ALANI
Erzincan Tarım ve Orman Müdürlüğünden açıklama yapılarak verim çağına gelmiş bağlardan düzenli olarak bol ve kaliteli ürün alınabilmesi için ilkbaharda bağ alanlarının üretim sezonuna hazırlık işlerinin düzenli olarak yapılması gerekmekte olduğu kaydedildi.
02.03.2024
0
0
'Kod Adı Kırlangıç' dizisinde 'Sevgi' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Gizem Arıkan, iki yıldır birliktelik yaşadığı Gürkan Felamur ile nişanlandı.
02.03.2024
0
0
Kanal D'nin unutulmaz dizisi 'Poyraz Karayel' final yaptığı 1 Mart 2017'den beri her yıl sevenleri tarafından hatırlanıyor. Dizinin iki yıldızı Burçin Terzioğlu ile Şebnem Hassanisoughi yıllar sonra bir araya geldi.
02.03.2024
0
0
Kızılcık Şerbeti dizisindeki 'Abdullah' karakterine hayat veren Settar Tanrıöğen, geçirdiği beyin kanaması nedeniyle diziye veda etmişti. Tanrıöğen yerine ünlü oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, kadroya dahil oldu. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut'tan oyuncu değişimine ilişkin açıklama geldi.
02.03.2024
0
0
Show'un ilgiyle takip edilen dizisi Kızılcık Şerbeti bugün yeni bölümü ile izleyicisi ile buluştu. Alev'in hamile olduğunun ortaya çıkmasının ardından iki ailede de büyük bir şaşkınlık yaratmıştı. Alev'in hamileliğinin ortaya çıkmasının ardından aldığı karar pek hoş karşılanmadı...
01.03.2024
0
0
Çoğu zaman yemek yediğimizdeki hedefimiz, bir süre sonra doygun ve beslenmiş hissetmektir. Bir yiyeceğin tokluk gücü veya sizi rahatça doygun bırakma yeteneği, yemek üzerinde tasarruf yapmanıza ve kalıcı enerji sağlamanıza yardımcı olmanın yanı sıra sağlıklı beslenme yapısının bir göstergesidir. Hangi besin maddeleri doğal iştahınızı tatmin etme konusunda avantaj sağlar ve...
01.03.2024
0
0
Son yıllarda inovasyon ve çevre dostu malzemelerin önem kazandığı dekorasyon dünyasına, DEPKA Pamuk Sıva adını taşıyan yeni bir ürün damgasını vuruyor. Duvar kaplamalarında devrim niteliğinde olan bu sıva, içeriğindeki pamuk ve doğal yapıştırıcı ile dikkat çekiyor. İşte DEPKA Pamuk Sıva’nın pek çok avantaj ve uygulama alanını bir araya getiren müthiş...
01.03.2024
0
4