Cinayet Zanlısı, Babasının Cenazesinde Taziyeleri Alırken Gözyaşlarını Tutamadı

Cinayet Zanlısı, Babasının Cenazesinde Taziyeleri Alırken Gözyaşlarını Tutamadı

Cinayet Zanlısı, Babasının Cenazesinde Taziyeleri Alırken Gözyaşlarını Tutamadı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.06.2024
A+
A-

Cinayet Zanlısı, Babasının Cenazesinde Taziyeleri Alırken Gözyaşlarını Tutamadı

Cani evlat babasını öldürüp, gözyaşıyla taziyeleri kabul etmiş - Son Dakika  Flaş Haberler

Bursa’da gerçekleşen trajik olay, Hakan Demirel’in dramatik yaşam öyküsüyle derinleşiyor. Kız arkadaşıyla mutlu bir gelecek hayal eden Demirel, babası Mustafa Demirel’in itirazlarına maruz kaldı. Çıkan kavgada Demirel, babasını öldürdü. Cesedi bulunduğunda Demirel’in gözyaşları arasında “Babamı kim, neden öldürdü?” diyerek içsel bir sorgulama yaptığı belirtildi.

“Ondan Sana Hayır Gelmez”

Bursa’da meydana gelen olayda babasını öldürdüğünü itiraf eden Demirel, “Uzun süredir konuştuğum kız arkadaşım var. Kendisini çok seviyorum. Her gün saatlerce konuşuyoruz. Bir hafta önce çalıştığım fabrikadan ayrıldım. İşsizdim. Olay günü babamın yanına gittim. Sohbet ettik. Konu, kız arkadaşımdan açılınca ona evlenmek istediğimi söyledim. Babam da küfrettiği kız arkadaşıma hakaretler yağdırıp, ‘Ondan sana hayır gelmez. Evlenmeyeceksin’ diyerek son sözünü söyledi. Bunun üzerine aramızda kavga çıktı. Yan taraftan aldığım babama ait tüfek ile kendisine rastgele ateş ettim. Sonra da kredi kartlarını alıp, olay yerinden ayrıldım. Cinayeti işlediğim belli olmasın diye olaydan 30-40 dakika sonra cep telefonuna mesaj gönderdim. 3 gün sonra da ‘Babamdan haber alamıyorum’ diyerek kardeşimle kaldığı yere gittim. Haberim yokmuş gibi cesedini buldum.” ifadelerinde bulundu.

Öldürdüğü babasının cenazesinde gözyaşı döküp taziyeleri kabul etmiş

Görülen duruşmada Demirel, “Kız arkadaşımı çok seviyordum. Babam, onunla evlenmek istediğimi söyleyince bana ve kız arkadaşıma küfürler yağdırdı. Tartışma kavgaya dönünce, babamın tüfeğini alıp, rastgele ateş açtım. Babamı evlenmeme karşı çıktığı ve kız arkadaşıma küfrettiği için öldürdüm. Daha sonra suçumun ortaya çıkıp, tutuklanacağımı tahmin ettiğim için, babamın kredi kartı ile cezaevinde kullanmak için kendime kıyafet aldım. Babamı öldürdüğümü kimseye söylemedim. Ağabeyim beni aradı, babamı bulamadığını söyledi. Önce kayıp ilanı verdik, sonra eve gittik. Birlikte evin asma katına çıktık. Babam orada yatıyordu. Ağabeyim bana cani gözü ile bakacağı için babamı öldürdüğümü o anda söyleyemedim. Vicdan azabı çekiyorum. Bana kimse cani gözüyle bakmasın” ifadesinde bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.